Małgosia WesołowskaMałgorzata Wesołowska – fotograf, retuszer, szkoleniowiec.

Z jednakową pasją oddaje się fotografii komercyjnej (beauty i moda) jak i (będąc mamą dwóch Vikingów) fotografii rodzinnej, dziecięcej, kobiecej. Należy do grupy Retouching Academy. Jest także Akredytowanym Fotografem Akademii Fotografii Dziecięcej.

Retuszuje chyba nawet dłużej niż fotografuje – publikuje swoje prace w magazynach typu Make-Up Trendy, Moda-Ślub, Magma, Dziecko.

W retuszu zwraca baczną uwagę na wrażliwość na detal i wiarygodność. Retusz High-End, czy komercyjny, czy też techniki użyte do fotografii każdego typu – to perfekcja i umiar w jednym.

Małgosia całe swoje życie zawodowe dzieliła na fotografię i kontroling finansowy, pracując kilkanaście lat w dużych korporacjach i zarządzając ich finansami. Częścią jej drugiego zawodu i kolejną pasją było realizowanie projektów szkoleniowych – od małych autorskich szkoleń dedykowanych dla kilku osób do dużych projektów finansowanych przez PARP obejmujących spółki liczące kilkadziesiąt tysięcy pracowników. Z fotografii – przygotowuje programy i metodykę sama. Projektuje takie szkolenia, na jakie sama chciałaby chodzić.