Zapraszamy na warsztaty z Jarkiem Stępniem

Serdecznie zapraszamy na zmysłowe warsztaty portretowe z Jarkiem.

Jarek to mistrz zmysłowych portretów kobiet. Na kobiety patrzy niebanalnie, ukazując ich zmysłowość w przepięknej formie, wydobywając z nich naturalność, subtelność i wszystko, co najlepsze. Jarek to także wspaniały nauczyciel, uczy osobliwego patrzenia fotograficznego na kobiety. Oto rekomendacja Jego warsztatów , najlepsza, bo od Ani Kondraciuk:

„Warsztaty „Zmysłowo o kobietach” były dla mnie ogromną dawką inspiracji. Zawsze podziwiałam zdjęcia Jarka za ich klimat, za umiejętność pracy z modelką, za ukazanie emocji tak naturalnych, że aż niemożliwe wydaje się, że zaistniały w obecności fotografa. Cieszę się, że mogłam poznać jak pracuje i zdecydowanie były to warsztaty godne polecenia.

Warsztaty są prowadzone w małej grupie, z długim czasem przeznaczonym na wykorzystanie w praktyce zdobywanej wiedzy. Czujnie pod okiem Jarka, każdy ma możliwość samodzielnej pracy z modelką. To ważne.

Zdecydowanie polecam!” Ania Kondraciuk

 

Ramowy program warsztatów:

Spotykamy się 21 lub 22 kwietnia o godz. 9.00  w pięknym apartamencie w Toruniu.

Pokażę Wam w spokojnej atmosferze jak powstają moje zdjęcia, poprowadzę w trudnej sztuce fotografii kobiecej. Nie spotykamy się po to abyście urozmaicili swoje portfolio, tylko nauczyli patrzeć na kobiety. Bez stresu, pośpiechu, cały czas z moją pomocą.

Tak to będzie wyglądało krok po kroku:

09.00 – Startujemy. Najpierw kawa. Poznamy się, opowiecie o sobie, pokażecie jakie zdjęcia robicie, powiecie czego oczekujecie ode mnie. Ja Wam opowiem czym jest dla mnie fotografia kobieca, jak pracuję i co jest dla mnie ważne na przykładzie kilku zdjęć.
10.00 – Zaczynamy fotografować, najpierw pokażę Wam jak robię zdjęcia, jak pracuję podczas sesji z modelką, jakie ułożenia ciała najpiękniej ją ukazują, opowiem o świetle, jak staram się je wykorzystać. Później Wy zaczynacie zdjęcia, cały czas pod moją opieką, prowadzę Was, tłumacząc co możemy robić i dlaczego.
Pracujecie w dwóch grupach trzyosobowych, każda ze swoją modelką.
12.30 – Chwila oddechu, czas na następną kawę, powiecie mi na świeżo o swoich wrażeniach.
13.00 – Ciąg dalszy sesji, to jest tylko Wasz czas, oczywiście ciągle Was prowadzę. Tym razem grupy zmieniają modelki.
15.00 – Zrobimy sobie przerwę, tym razem przy okazji coś zjemy.
15.30 – Teraz będzie czas na obejrzenie tego co udało nam się zrobić i zajęcie się wybranymi ujęciami. Pokażę Wam jak obrabiam zdjęcia, w jaki sposób doprowadzam je do efektu finalnego.
18.00 – Kończymy. Podsumujemy sobie dzień i czas do domu.

Zabierzcie ze sobą:
– lustrzankę
– wszystko co macie ze szkieł, choć przede wszystkim obiektyw portretowy
– jeżeli chcecie to możecie zabrać laptopa z programem do obróbki zdjęć, Lightroom lub/i Photoshop, choć to nie jest wymogiem
– lampy nie są potrzebne, pracujemy na świetle naturalnym

 

Pozować dla nas będą 2 modelki.

W cenie macie zapewniony obiad i napoje oraz przekąski w trakcie dnia.

 

W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt:

monika.akademiafoto@gmail.com

tel. 510417833

 

  • Miejsce: Toruń
  • Data: 21, 22 kwietnia 2018
  • Ilość uczestników: 6
  • Cena: 1200