Zapraszamy na warsztaty z Anią Kondraciuk

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe warsztaty portretowe z Anią.

Ania to mistrzyni pięknych portretów. Kobiety wyglądają zmysłowo jak nigdy dotąd przy wydobyciu przede wszystkim ich naturalnego piękna. Subtelne spojrzenia, delikatne gesty, blask oczu….. Elegancko, gustownie, z klasą. To prostota sprawia, że na długo zapadają nam w pamięć.

Ramowy program warsztatów:

Sobota:

9:00 – 11:00

Spotkanie przy kawie.

Przygotowanie pierwszej modelki. Ania opowie nam o sobie, jak zaczęła się jej przygoda z fotografią. Będziecie mieć okazję poznać jak fotografuje, na co zwraca uwagę. Opowie nam o różnicach w patrzeniu, o tym jak pracować z modelką i jest ważne w sesji kobiecej. Wspólnie przygotowujemy się do sesji.

11:00 – 13:30

Sesja z pierwszą modelką. Ania pokaże nam jak sama pracuje a potem każdy z Was będzie mia czas na samodzielną pracę z modelką z Anią u boku, która podpowie, doradzi, zwróci uwagę na ważne detale, które budują zdjęcie. W tym samym makijażystka szykuje drugą modelkę.

13:30 – 15:30

Sesja z drugą modelką

15:30 – 16:30

Przerwa na wspólny obiad. Wychodzimy na krakowski Kazimierz.

16:30 – 18:00

Czas na oglądanie efektów Waszej pracy, omawianie błędów i zadawanie pytań. Ania pokaże Wam jak obrabia swoje zdjęcia, oraz opowie o tym co poza zdjęciami jest ważne w pracy fotografa.

Pozować dla nas będą 2 modelki.

W cenie macie zapewniony obiad i napoje oraz przekąski w trakcie dnia.

W celu rezerwacji miejsca prosimy o kontakt:

kontakt@akademia-foto.pl

  • Miejsce: Kraków
  • Data: 14 kwietnia 2018
  • Ilość uczestników: 6
  • Cena: 1200 PLN