Plany, plany, plany…… nie śpimy lecz myślimy i organizujemy :)

wpis w: Blog | 0

Wakacje, wakacje i po wakacjach… a w zasadzie już za chwilę pewnie zaczniemy kupować świąteczne prezenty.

Cisza na naszym blogu spowodowana nie jest bynajmniej zastojem, ale ciężką, intensywną pracą nas nowymi warsztatami i nie tylko.

Powoli zaczną się u nas pojawiać nowości i już przyszłoroczne terminy. Wiemy, że to może się wydawać jeszcze lata świetlne od nas, ale, uwierzcie nam…. to konieczność! Niektórzy z Was przyjeżdżają do nas z daleka, z bardzo daleka nawet, niektórzy nasi mistrzowie również muszą pokonać spore odległości aby spotkać się z Wami. Chcemy aby każdy miał szansę na to spotkanie. Wiemy, że w natłoku spraw i obowiązków codziennych ciężko czasem wyrwać się spontanicznie.

Na przyszły rok planujemy sporo nowości, małych przyjemności dla naszych absolwentów i nie tylko.

Tymczasem informujemy już, że wychodząc naprzeciw Waszym prośbom i mailom i pytaniom… udało się już ustalić nowy termin z Karoliną Piórkowską, Pawłem Adamcem i Gosią Janik. Zapisy już rozpoczęte i jak widzimy czekaliście na nie sądząc po pierwszych zgłoszeniach.

Za chwilkę kolejne nowości 🙂

Bądźcie z nami!

 

ps. a na osłodę zapraszamy Was do galerii naszych uczestników, która jest dla nas źródłem nieustającej dumy i pieknie rośnie będąc najlepszym dowodem na to jakich efektów możecie się spodziewać po warsztatach z naszymi mistrzami:

http://www.akademia-foto.pl/galerie-uczestnikow/