Nowości noworoczne czyli co nieco o Bartku i Foto maratonie…

wpis w: Blog | 0

Witamy się w Nowym Roku i życzymy Wam aby obfitował w piękne fotografie, nowe możliwości i kolejne zdobyte szczyty.

Wiele rozmawiamy z uczestnikami naszych warsztatów, utrzymujemy kontakty, które niekiedy przeradzają się w prawdziwe przyjaźnie oparte już nie tylko na wspólnej pasji jaką jest fotografia.

Tak było i z Bartkiem, uczestnikiem naszych warsztatów, który już dawno przestał być tylko uczestnikiem, a śmiało można rzec, że stał się przyjacielem.

W trakcie tych rozmów jasne się stało, że kiedy wchodzicie na kolejny poziom fotografowania, to poza tradycyjną formą warsztatów, na których zdobywacie kolejne umiejętności pratkyczne, brak Wam czasem takiego wspólnego fotografowania podczas którego moglibyście zrealizować już własne pomysły.

Różnie z tym bywa, czasem nie mamy wystarczająco duzo motywacji, czasem jest to brak środków, przerasta nas logistyka w organizacji takiego przedsięwzięcia itd itp…..

Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, mamy dla Was zupełnie nową propozycję: Foto maraton!

Foto maraton to plener fotograficzny dedykowany osobom posiadającym już doświadczenie w fotografowaniu, stałym bywalcom warsztatów, którym brakuje możliwości realizacji własnych projektów.

Podczas pleneru, w gronie takich samych miłośników jak Wy sami, realizujecie własne zamierzenia, wizje i marzenia fotograficzne.

Pracować będziecie z 6 różnymi modelkami. Zmierzycie się z różnym typem wizażu: od jego braku, przez tzw. no make-up, po wyrazisty wizaż. 

A nad wszystkim czuwać będzie sprawne oko organizatora pleneru, który zadba o Wasz komfort i sprawną pracę.

Dlaczego maraton?

To zaledwie kilka powodów, które powinny Was przekonać.

– współpracujesz z innymi pasjonatami fotografii

– wzajemnie uczycie  się od siebie nawzajem i wymieniacie doświadczeniami

– zyskujesz profesjonalne wsparcie doświadczonych osób w realizacji sesji

– pracujesz z 6 różnymi modelkami co byłoby trudne gdybyś chciał zrealizować jedną sesję

– modelki przygotowuje doświadczona wizażystka

– poznajesz ludzi z którymi łączy Cię pasja i nie rzadko, pojawia się także prawdziwa przyjaźń, która trwa znacznie dłużej niż jeden weekend

– spędzasz weekend w gronie świetnych osób, z którymi wreszcie możesz gadać do rana w kółko o tym samym ;)

– nad całością czuwa organizator, dzięki któremu możesz zapomnieć o rezerwowaniu noclegu, obiadu, zakupach czy poszukiwaniu modelek i skupić się wyłącznie na planowaniu zdjęć…

Pełen opis i zasady uczestnictwa znajdziecie TU.

Na zachętę dziś pokazujemy kilka zdjęć autorstwa Bartka: Bartosz Szwaja Fotografia, które powstały właśnie podczas takiego pleneru z miłośnikami fotografii.