Noworoczna niespodzianka w Akademii Foto czyli o kolejnych inspiracjach i nowych fotograficzno-obróbkowych warsztatach.

wpis w: Blog | 1

Nowy rok zaczynamy z przytupem i w gorącym nastroju. Mamy dla Was prawdziwie noworoczny prezent, absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny. Na pewno jedyny do tej pory. Prosto z pięknej Hiszpanii.

Gosia Janik to fotograf niezwykły. Jej twórczość obserwuję już od dłuższego czasu podziwiając jej wyjątkowy styl, sposób patrzenia na portretowane osoby oraz bardzo charakterystyczną obróbkę, która jest jego nieodłączną częścią.

Niestety, ta wspaniała fotografka na co dzień mieszka i pracuje w Hiszpanii. Trochę daleko.  Myślałam, że już pozostanie mi tylko podziwianie jej z daleka i, że namówienie jej na poprowadzenie warsztatów będzie raczej graniczyło z cudem. Mimo to postanowiłam napisać do niej maila po cichutku marząc, że skoro jest Polką, to przecież bywa pewnie w kraju rodzinnym. Może nie za często, wręcz rzadko, ale jednak….

Udało się!

Mamy jednak szczęście do ciekawych, kreatywnych, a przede wszystkim, bardzo sympatycznych osób.  Po pierwszej wymianie maili wiedziałam już, że mam do czynienia z kimś nie tylko niezwykle utalentowanym i wrażliwym, ale także, z bardzo skromną i ciekawą nowych doświadczeń, osobą.

Zgodziła się. Przyjeżdża. Możecie zacząć klaskać uszami z radości 😉

Gosia poprowadzi warsztaty dla Akademii Foto już w kwietniu. Po raz pierwszy w Polsce, bo w Hiszpanii już ma doświadczenie. Mam nadzieję, że będzie to zaledwie początek udanej współpracy.

Tymczasem Was wszystkich zapraszam do nas, na magiczny, inspirujący i niezwykle ciekawy weekend z Gosią i jej fotografią.

Warsztaty będą wyjątkowe również ze względu na ich merytoryczny zakres. Gosia przeprowadzi Was przez tajniki sesji fotograficznej i pracy z modelką oraz zaprezentuje profesjonalną obróbkę i retusz zdjęcia.

Chętni mogą sobie dodatkowo pooglądać prace Gosi na jej stronie.  Co prawda jest po hiszpańsku, ale przecież fotograficzny język nie wymaga słów. Jej dokonania mówią same za siebie i są prawdziwą ucztą dla oczu.