Magia Lanckorony czyli kilka słów o naszym „krańcu świata”

wpis w: Blog | 0

Dziś opowiemy Wam o szczególnym miejscu. Miejscu, w którym odbywają się nasze warsztaty.

Lanckorona to miasteczko położone w samym sercu Beskidu, miejsce ukochane przez artystów. Czas tu wolniej płynie, a do miejsca tego lubią uciekać Ci, którzy mają dość miejskiego zgiełku i pędu życia.

Nasze warsztaty odbywają się w domu prowadzonym również przez zbiegów z wielkiego miasta. Jest to niewątpliwie dom z duszą. Nie znajdziecie tu luksusów na miarę czterogwiazdkowych hoteli, ale znajdziecie znacznie więcej. Doświadczycie czegoś, co nie byłoby możliwe w mieście.

Weekend, który z nami spędzicie zabierze w Was w inną rzeczywistość, bez telefonów komórkowych, ciągłego pośpiechu, za to w magicznym świecie fotografii, domu, który Was zaczaruje, w towarzystwie uroczych gospodarzy i wyśmienitego jedzenia.

Nasi gospodarze sami związani są z teatrem i aktywnie działają na tym polu. Organizują u siebie nie tylko warsztaty fotograficzne, ale również weekendy z jogą czy spektakle teatralne.

Warunki po temu są świetne. Fotografować można w salonie w niezwykłym świetle sączącym się przez okna i omiatającym stare mury, na strychu pod drewnianymi belkami, w ogromnej stodole, która przypomina prawdziwy teart czy … w ogrodowej wannie 😉

Zapraszam Was również na stronę tego magicznego miejsca oraz Facebookowy fanpage gdzie na bieżąco możecie śledzić wydarzenia w tym niezwykłym i pełnym uroku zakątku.

 

Nie zapomnijcie również o naszym fanpage’u , na którym informujemy Was o tym co u nas słychać.

A już za chwilę będzie słychać bardzo interesująco i przedstawimy Wam kolejnych mistrzów, którzy zgodzili się zaszczycić nas swoim udziałem w warsztatach w Akademii Foto.