Już jest….. – warsztaty ślubne z Fotopracownią

Już jest….. – warsztaty ślubne z Fotopracownią

wpis w: Blog, warsztaty | 1

Kochani,

Już jest!

Termin i zapisy. Zaklepane, ogłoszone. Zapraszamy Was do magicznej Lanckorony końcem listopada na dwudniowe warsztaty z Agnieszką i Jackiem Taranami.

To absolutnie pierwsze i autorskie warsztaty tego wyjątkowego duetu. Do tej pory nie zgodzili się „tego zrobić” z nikim. Stąd też nasza radość i duma, że możemy Was zaprosić do wzięcia udziału w tym najwyższej klasy przedsięwzięciu.

Warsztaty będą poprowadzone wspólnie przez Agnieszkę i Jacka, którzy często pracują wspólnie. Ilość uczestników to maksymalnie 10 osób. Nie muszę chyba zatem dodawać, że możecie się spodziewać najlepszej opieki i mentorskiego oka. Nikt nie zostanie pozostawiony bez odpowiedzi.

Będziecie pracować z prawdziwą parą młodą podczas pleneru, będziecie mieli okazję obserwować jak pracują mistrzowie.

Agnieszka i Jacek zdradzą Wam również swoje tajemnice i odpowiedzą na pytania, na które mogą odpowiedzieć wyłącznie osoby z takim doświadczeniem. Podpowiedzą jak pracować z klientem, przeprowadzać rozmowę, jak przygotować siebie samego do pracy podczas fotografowania ślubu.

Co tu dużo gadać…. znacie ich zdjęcia, niesamowity warsztat i mistrzowskie kadry.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak powstają i mieć szansę stworzyć również swoje własne pod czujnym okiem mentorów, zapraszamy!

Szczegółowy program i formularz rejestracyjny znajdziecie pod linkiem:

http://www.akademia-foto.pl/portfolio/agnieszka-i-jacek-taranowie-fotografia-slubna-od-strony-praktycznej/