Fotografia noworodkowa. Zdjęcia Kasi Zajdy – uczestniczki warsztatów w Krakowie

wpis w: Blog | 0

Dzisiaj chwalimy się zdjęciami Katarzyny Zajdy – uczestniczki warsztatów noworodkowych z Karoliną Piórkowską w Akademii Foto, zdjęciami wykonanymi podczas zajęć warsztatowych.

Kasia, która nie posiada jeszcze własnej firmy i fotografuje przede wszystkim swoje dzieci i dzieci znajomych, przygotowując się do zawodu fotografa dziecięcego, nie bez powodu  wzięła udział w warsztatach tematycznych z fotografii noworodkowe. W tym szczególnym temacie, gdy pod opieką fotografującego jest nowonarodzone, kruche maleństwo nie powinno się być przysłowiową „Zosią Samosią”. Tu nie można uczyć się na błędach, nie ma miejsca ani czasu na eksperymetowanie. Bezwzględnie należy poznać prawidła bezpiecznego układania maluszków, zdać się na praktykę doświadczonego fotografa, który udzieli stosownych rad i wskaże, ba pokaże i zademonstruje jak postępować z najmłodszymi modelami i jak sobie z nimi radzić, by sesja nie tylko przyniosła zamierzone efekty ale odbyła się także w miłej dla wszystkich atmosferze wzajemnego zafania, spokoju…Choć o ten ostatni trzeba się także modlić lub mieć „magiczne sposoby”, tak jak prowadząca Karolina Piórkowska, na uśpienie noworodka 🙂

Kasiu, bardzo dziękujemy Ci za udział w warsztatach, życzymy Ci  gorąco, by nowe umiejętności zaowocowały wieloma wspaniałymi i pięknymi sesjami.

A oto kilak słów od Kasi na temat warsztatów:

” Akademio Foto! Jeszcze raz dziękuję za świetne warsztaty, dużą dawkę przydatnych informacji, możliwość praktycznego ich wykorzystania oraz wspaniałą atmosferę!”

Na koniec zapraszamy do odwiedzenia strony Kasi: https://www.facebook.com/matka.fotka i do obejrzenia zdjęć z warsztatów.

Na zdjęciach 5-dniowa Lenka, która dzięki zdolnościom prowadzącej Karoliny przesłodko i długo spała.

picture_print-11

picture_print-13

picture_print-9

picture_print-7

picture_print-6

picture_print-5-2

picture_print-5

picture_print-4-2

picture_print-3-2

picture_print-3

picture_print-2

 

 

 

picture_print